Aktualności
Najnowsze informacje:
9: PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE REALIZACJI I REGAT O SZABLĘ STAROSTY RADOMSKIEGO - 11-12.06.2016r.

I Regaty o Szablę Starosty Radomskiego zakończone. Wspaniałe chwile i dobrą zabawę przypominać nam będzie pamiątkowa szabla, otrzymana za wsparcie w realizacji zawodów. Widzimy się ponownie za rok!
8: I REGATY O SZABLĘ STAROSTY RADOMSKIEGO - 19.05.2016r.

W dniach 11-12.06.2016 odbędą się I Regaty o Szablę Starosty Radomskiego nad Zalewem Domaniowskim, których sponsorem jest również firma BMS Serwis Sp. z o.o. Będzie to dobra okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, we wspaniałych okolicznościach przyrody. Nad Zalewem znajduje się baza noclegowa, a także pole namiotowe dla uczestników zawodów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.korsarz.radom.pl
Serdecznie zapraszamy!
7: AUTORYZACJA DELTA CONTROLS - 05.04.2016r.

Firma BMS Serwis Sp. z o.o. uzyskała Certyfikat Autoryzacji jednego z wiodących partnerów firmy w zakresie sprzedaży, instalowania oraz serwisowania Systemu firmy Delta Controls.

BMS Serwis jest Autoryzowanym Partnerem Delta Controls na rok 2016.

Delta Controls będąc jedną z najbardziej szanowanych firm w branży, staje się dziś wzorem dla innych producentów automatyki budynkowej. Spójność, niezawodność i historia osiągnieć wyróżniają firmę na tle innych. Klienci budują infrastrukturę swoich przedsiębiorstw dzięki produktom, innowacjom oraz Partnerom Delta.

Oferta produktowa Delta Controls wyczerpuje zagadnienie kompleksowej integracji systemów niskoprądowych. Od automatyki klimatyzacji-wentylacji-ogrzewania (HVAC), monitoring mediów aż po system kontroli dostępu, oświetlenia oraz cyfrową telewizją dozorową (IP CCTV). Systemy opatrzone logo Delta Controls są w całości zgodne ze standardem BACnet (PN 16484-5).
6: CERTYFIKAT KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW - 14.12.2015r.

Informujemy, iż firma BMS Serwis Sp. z o. o. jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.

Współpracując z Krajowym Rejestrem Długów przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.
Strony:   1  |   2
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | KARIERA | AKTUALNOŚCI | REFERENCJE | KONTAKT
do góry
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015-2017 BMS Serwis Sp. z o.o.
Realizacja: PL