Aktualności
Najnowsze informacje:
5: UDZIAŁ W AUKCJI CHARYTATYWNEJ - 15.10.2015r.

Pragniemy Państwa poinformować, że firma BMS Serwis Sp. z o.o. aktywnie wspiera działalność charytatywną: w dniu 15. października 2015 roku na aukcji charytatywnej przeprowadzonej w Krakowie podczas konferencji pt. „Zarządzanie energią w obiektach komercyjnych” nabyliśmy obraz narysowany gumą dwuchromianową z cyklu „Trudne Piękno” autorstwa Pawła Szpygiela, wykonaną w 2008 roku w Otwocku przy ul. Willowej. Darowizna została w całości przekazana na realizację celów statutowych Fundacji Ronalda McDonalda.
4: CERTYFIKAT PARTNERA SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA - 31.03.2015r.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że firma BMS Serwis Sp. z o.o. po raz kolejny otrzymała klasę autoryzacji Srebrnego Integratora Systemów Budynkowych od Schneider Electric Polska. Będąc wieloletnim partnerem jednego z najbardziej znaczących dostawców rozwiązań z zakresu automatyki i bezpieczeństwa, możemy z dumą stwierdzić, że otrzymane wyróżnienie potwierdza nasze bardzo wysokie kompetencje w zakresie samodzielnego wykonywania kompletnych systemów budynkowych.
3: "SKRZYDŁA BIZNESU 2014" - 04.12.2014r.

Z dumą informujemy, że w rankingu przeprowadzonym przez Dziennik Gazeta Prawna nasza firma otrzymała wyróznienie w kategorii Firma mikro województwa mazowieckiego.

Celem organizowanego rankingu jest wskazanie, wyróżnienie i nagrodzenie firm wiarygodnych i charakteryzujących się najlepszymi wynikami finansowymi.

"Skrzydła Biznesu" to kompleksowy projekt skierowany do sektora MSP składający się z prestiżowego rankingu firm, cyklu konferencji oraz merytorycznych dodatków ukazujących się w całym nakładzie Dziennika Gazety Prawnej. W czasach, gdy światowa gospodarka wciąż wydobywa się z recesji, polscy przedsiębiorcy dzięki swej pracy i inicjatywie skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój.

Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Finansów, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza oraz wiele innych instytucji wspierających działania przedsiębiorców.
2: FIRMA BMS SERWIS NOMINOWANA PRZEZ LANSTER - 30.10.2014r.

Na konferencji "Ogólnopolskie forum integratorów systemów niskoprądowych" firma Lanster, dostawca zaawansowanych technologii i komponentów do budowy systemów przesyłania i wymiany informacji, ogłosiła nominacje do nagród dla firm partnerskich. Firma BMS Serwis otrzymała nominacje w kategorii najwyższego obrotu w województwie mazowieckim w roku finansowym 2013/2014.
1: ŚWIADECTWO AUTORYZACJI POLON ALFA - 11.08.2014r.

Miło nam Państwa zawiadomić, że firma BMS Serwis Sp. z o.o. uzyskała autoryzację na instalowanie, programowanie i konserwację urządzeń sygnalizacji pożarowej systemu POLON 4000.

Autoryzacja udzielona przez POLON-ALFA Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp. k. potwierdza dobre przygotowanie naszej Firmy do świadczenia wymienionych w niej usług, daje możliwość uzyskania lepszej pozycji w przetargach, zobowiązuje Producenta do polecania Autoryzowanej Firmy Inwestorom poszukującym wykonawców oraz do udzielania Firmie priorytetu we wszelkich sprawach dotyczących współpracy.
Strony:   1  |   2
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | KARIERA | AKTUALNOŚCI | REFERENCJE | KONTAKT
do góry
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015-2017 BMS Serwis Sp. z o.o.
Realizacja: PL